Mūsų kolektyvas

Treneriai

Donatas Litvinas

Paauglystėje Donatas susižavėjo lauko tenisu, treniravosi ir dalyvavo varžybose, tačiau vėliau, atrado aistrą padelio tenisui, kuriam, šiuo metu, ir skiria didžiąją dalį savo laiko. Šiandien Donatas pasiryžęs pasidalinti patirtimi ir kviečia treniruotis naujokus bei jau pradėjusius žaisti padelio entuziastus. Padelio trenerio licenziją sertifikavo Ruben Gomez Saiz (Ispanija).

Regimantas Karkauskas

Treneris su įvairiapusiška sporto patirtimi. Sportas yra nuolatinis trenerio palydovas. Lengvoji atletika, krepšinis, tinklinis, lauko tenisas, plaukimas. Visos šios sporto šakos ir 20 tarnybos metų  kariuomenėje, suformavo jį kaip atsakingą ir aukščiausių tikslų siekiantį trenerį. Gebėjimas bendrauti ir perteikti šios sporto šakos pagrindus ir žaidimo filosofiją.
Treneris turi Tarptautinės padelio federacijos patvirtintą trenerio sertifikatą. Sertifikavo treneris Ruben Gomez (Ispanija).

Jevgenij Grigorenko

Nuo vaikystės profesialiai žaidžiu tenisa, vėliau pradėjau trenerio karjerą.
Prieš du metus pradėjau intensyviai domėtis padeliu, labai sužavėjo šis žaidimas.
Dabar pilnai perėjau į padelį ir visą dėmesį skiriu tik šiam žaidimui, noriu visus įgūdžius ir meistriškumą perduoti naujai vaikų  kartai ir suaugusiems, kad šis žaidimas nesustotų tobulėti.
Esu kandidatas į Lietuvos rinktinės narius

Aldas Žernys

Visą gyvenimą praleidęs futbolo aikštėje, Aldas prieš keletą metų atrado padelį. Nuo to laiko beveik visą laisvą laiką skyrė padeliui bei tobulėjimui korte. Šiuo metu jis pasiruošęs pasidalinti savo žiniomis su naujokais bei jau labiau patyrusiais padelio žaidėjais.  Padelio trenerio kursą išklausė pas Ruben Gomez Saiz (Ispanija) .