Mūsų kolektyvas

Treneriai

Jonas Bazevičius

Treniruoja įvairaus amžiaus ir pajėgumo padelio žaidėjus Slėnio padelio klube, organizuoja turnyrus. Treneris turi Tarptautinės padelio federacijos patvirtintą trenerio sertifikatą. Sertifikavo treneris Ruben Gomez (Ispanija)

Regimantas Karkauskas

Treneris su įvairiapusiška sporto patirtimi. Sportas yra nuolatinis trenerio palydovas. Lengvoji atletika, krepšinis, tinklinis, lauko tenisas, plaukimas. Visos šios sporto šakos ir 20 tarnybos metų  kariuomenėje, suformavo jį kaip atsakingą ir aukščiausių tikslų siekiantį trenerį. Gebėjimas bendrauti ir perteikti šios sporto šakos pagrindus ir žaidimo filosofiją.
Treneris turi Tarptautinės padelio federacijos patvirtintą trenerio sertifikatą. Sertifikavo treneris Ruben Gomez (Ispanija).

Donatas Litvinas

Paauglystėje Donatas susižavėjo lauko tenisu, treniravosi ir dalyvavo varžybose, tačiau vėliau, atrado aistrą padelio tenisui, kuriam, šiuo metu, ir skiria didžiąją dalį savo laiko. Šiandien Donatas pasiryžęs pasidalinti patirtimi ir kviečia treniruotis naujokus bei jau pradėjusius žaisti padelio entuziastus. Padelio trenerio licenziją sertifikavo Ruben Gomez Saiz (Ispanija).